azdırıcı
erkek azdırıcı
azdırıcı

‘cinsel yaşam’ olarak etiketlenmiş yazılar

Sağlıklı bir cinsel ilişki için bayan azdırıcı kullanmak zorundamıyım ?

azdiriciSağlıklı bir cinsel ilişki yaşamak için bayan azdırıcı damlalardan kullanmak zorundamıyım ? Hayır kesinlikle kullanmak zorunda değilsiniz fakat cinsel ilişki esnasında maksimum performans ve karşı tarafı baştan çıkarmak ve ona unutamayacağı bir cinsel ilişki sunmak istiyorsanız Lady Speed Bayan azdırıcı damla tam size göredir. Uyumlu Olmak İçin Destek Şart ; Tabii, her zaman çiftler arasında ki uyum en üst düzeyde olmayabilir. Bu tür durumlarda ise; mutlaka destekleyici unsur alınmalıdır. Örneğin, tüm gün işlerinde olan ve yorgun eve dönen çiftler cinsel yaşamda pek uyumlu olamaz. Lakin, azdırıcı damla gibi pek çok kişinin bilmediği ürünler ile hareket edilmesi, destek alınması halinde kadınların istek ve uyum sorunu giderilebilir. Tabii, bu sadece kadın için gerekli olan destek ürünü.

 

Erkekler için Novagra

 

Erkekler içinde Novagra adlı özel bir ürünü önermekteyiz. Bu özel ürün kadınlarda ki sorunları gidermeniz ile birlikte sizin erkek olarak kullanacağınız bir üründür. Azdırıcı damla ile kadın uyumlu olur, Novagra ile erkek… Doğal olarak çiftler aralarında tatmin edici bir cinsel yaşama sahip olabilir.

 

Cinsel Yaşam !

 

Cinsel yaşamda önemli olan bir çok farklı unsur ve konu vardır. Bu konuların en başında ise; cinsel birleşme esnasında tercih edilen pozisyon mu? Yoksa aslında çiftlerin uyumu mu sorusu yer almaktadır. Bize kalırsa en önemli ve tek unsur uyumdur. Her ne kadar çok önemli ve zor pozisyonları deneseniz de, gerektiği yerde amuda kalsanız da ya da ne bileyim, normalde yapılması çok zor pozisyonlarda cinsel ilişkiye girseniz de; aranızda uyum yok ise, o ilişki boştur.

 

Doğru Pozisyon!

 

Zira, bir birleşmeden zevk almanın en temel yolu o birleşmenin yeterince uyumlu olmasından geçer. Uyumlu olmak, istekli olmayı beraberinde getirir. Uyumlu olmanız, istekli olmanız ve doğal olarak partneriniz ile empati kurarak onun isteklerine cevap verme arzusuna sahip olmanız; sizi daha tatminkâr yapar. Kadın, erkeği için mutluluk vermek ister; erkek, kadını için mutluluk vermek ister. Böyle bir durumda ise; standart bir pozisyon olan misyoner pozisyonda hafif bir cinsel birleşme yaşasanız dahi hiç bir sorun yaşamaz, uyumsuz iken denediğiniz diğer bir çok zorlu pozisyona oranla çok daha fazla zevk alma şansını elde edersiniz.

azdırıcı

alt Anasayfa | Bayan Azdırıcı Damla | Gizlilik Politikamız | Sıkça Sorulan Sorular | Sipariş Ver | Yan Etkileri
Global Medikal Ltd. Şti | Copyright © 2002-2016 Tüm Hakları Saklıdır.